MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla med lådor 15889101
nr 1588 9101
Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Längd: 38 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:27:03
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Hylla med lådor
Kondition: slitage, skador
nr 1588 9101
Hylla med lådor
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 18 december 2023 |